​Norėdami grąžinti prekę, informuokite mus el.paštu info@forrest.lt per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.

Gavę Jūsų laišką dėl prekės grąžinimo, elektroniniu paštu atsiųsime Jums prekių grąžinimo aktą, kurį Jums reikės užpildyti ir atsiųsti mums el. paštu info@forrest.lt .

Jei negausite prekių grąžinimo akto per 24 valandas, paskambinkite mums tel.: +37060057397.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti  adresu: Šiaurės pr. 5B, LT-49191 Kaunas.

Siuntoje turi būti: prekės (su etiketėmis ir originaliose pakuotėse)

Grąžinimo išlaidas apmoka pats pirkėjas.

PREKĖS IŠVAIZDA
Grąžinamas prekes supakuokite ir paruoškite siuntimui:
- Prekės turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje (ant originalios pakuotės negalima rašyti adreso, apklijuoti lipnia juostele ar kitaip pažeisti originalios pakuotės išvaizdos).
- Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.
- Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
- Grąžinama prekė turi  būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
- Grąžinamos prekės turi būti sudėtos į apsauginę (transportavimo) pakuotę (pvz. dėžutę ar apsauginį voką).
- Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais, bus tariamasi individualiai. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo.

Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus.

Tinkamos kokybės  prekių grąžinimas  galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Prekių grąžinimas