Assembly Coffee 

Ši, ne vieną kokybės ir skonio apdovanojimą pelniusi kavos skrudykla įsikūrė 2015 m. Londone. Pagrindiniai Assembly Coffee tikslai yra tiekti kuo įvairesnių naujų kavų pasiūlą, atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir siekiant plėtoti ateities viziją, kuri gerintų ir inovatyviais sprendimais turtintų gamybos grandinę – pradedant kavos ūkiais ir baigiant kavinėmis.

Assembly Coffee išskirtinai bendradarbiauja su ūkininkais, auginančiais aukščiausios rūšies Arabica (en. Specialty Coffee) kavą. Šią kavą Assembly Coffee paruošia lengvo skrudinimo metodu, naudodami Loring skrudinimo mašiną, kuri skrudina kavą karštu oru. Taip išsaugojamos subtiliausios kavos savybės ir išryškinami nuostabūs jos skoniai.

Mums labai svarbu ir tai, kad ši skrudykla ne tik išgauna nuostabių aromatų, skonių ir abejingų nepaliekančią kavą, tačiau ir tai, kad jie daug dėmesio skiria socialiai atsakingai, tvariai ir gamybos grandinę gerbiančiai partnerystei. Assembly Coffee ne tik kuria kuo lengviau perdirbamas pakuotes, bet taip pat stengiasi investuoti ir bendradarbiauti su kavos ūkiais, esančiais ekonomiškai sudėtingose vietose. Taip siekiama pakelti aplinkinės ekonomikos lygį bei suteikti galimybių ūkininkams auginti aukščiausios kokybės rūšinę kavą, kurią jie gali parduoti brangiau nei Fairtrade nustatyta kaina.

Geras produktas, kuriantis dar geresnius darbus? Tai mums yra didžiausias atradimas.

Assembly Coffee kava pasitikime ne tik mes. Štai keletas jų artimų draugų:
Quotes